O nas

Portal zrodził się z potrzeby chwili. Obserwujemy coraz większe zainteresowanie motorsportem w Polsce, jednakże oficjalne media mało wspominają o imprezach i sukcesach naszych zawodników, a informacje pojawiają się głównie przy okazji wypadków. Postanowiliśmy wypełnić powstałą lukę i stworzyć kanał telewizyjny w Internecie poświęcony wyłącznie sportom motorowym. To piękna dyscyplina z długimi tradycjami i nie mamy czego się wstydzić także na arenie międzynarodowej. W związku z tym, że technologia daje coraz więcej możliwości mamy szansę na prezentację najważniejszych imprez sportu samochodowego na naszej antenie, na żywo, prosto z toru, trasy, czy odcinka specjalnego. Kochamy ten sport, sami także możemy pochwalić się karierą zawodniczą w większości dyscyplin sportu samochodowego. Dlatego wierzymy, że nie zabraknie nam zapału i projekt ten przyniesie wszystkim wymierne korzyści – zarówno kibicom, jak i zawodnikom oraz sponsorom. Wspólnymi siłami przyczynimy się do popularyzacji tego pięknego sportu i przyciągniemy do motorsportu nowe rzesze kibiców.


1476484_10203972417144221_5102490880685048612_n

BlazejBłażej Matusiak - kierowca, pilot, od ponad dwudziestu lat związany z motorsportem. Wspólne starty na prawym fotelu z takimi kierowcami jak Paweł Bielak (Rajdowy puchar PZM), Wojciech Koczeski (RSMP), oraz ostatnio Tiff Needell dla programu Fifth Gear. Z Pawłem Bielakiem w roku 2003 wywalczone pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej klasy A0. Od 2010 roku głównie w cyklu GSMP za kierownicą historycznego Subaru Legacy Turbo, pomysłodawca i współzałożyciel oficjalnego portalu wyścigów górskich GSMP.pl.Pawel_pugpawel_formulaPaweł Bielak
- kierowca wyścigowy i rajdowy, w zasadzie od urodzenia związany z motorsportem, Swoje starty rozpoczął w latach dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku od rajdów – najpierw amatorskich a od 2002 roku uczestniczył w Rajdowym Pucharze PZM (późniejszym Pucharze Polski) i RSMP. Ścigał się samochodami począwszy od Malucha, poprzez FIATa CC Sporting Kit Car, pucharowego Peugeota 206, po Peugeot 207 RC Turbo w klsie R3T. Po zakończeniu startów w rajdach przeniósł się do wyścigów, gdzie startował formułą PROMOT 2 z silnikiem 1600 (formuła historyczna). Od początku związany z Automobilklubem Polski.


Kontakt z nami – kontakt@livemotorsport.tv

Zapraszamy do współpracy!